.::سلام به وبلاگ ILife خشومدید::.

تمام "توضیحات ، اخبار ، اقدامات و پیشنهادات" در ادامه مطلب هستش (همیشه در حال بروز رسانی) میتونید نظر و پیشنهاد خودتونو در این پست مطرح کنید تا در کوتاهترین زمان بهشون پاسخ بدم ...سلام مجدد خدمت شما دوست عزیز امیدوارم خوب و خوش سلامت باشی...

وبلاگ:
اول ی دید کلی ب وبلاگ بندازیم وبلاگ با هدف گلچین مطالب "خوب ، مفید و لذت بخش" از سراسر اینترنت و کل فضای مجازی شکل گرفته اسم بنده پوریا قلعه و ای دی من هم در همه جا (ilife@) یا (7ilife@) هستش بخاطر همین دامین وبلاگو اینطور نوشتم حالا در مورد موضوعات وبلاگ که دسته بندی شده از همه موضوعات نیستش! فقط مطالب گلچین شده از موضوع مرتبط ه مثلا از هر ده تا مطلب یدونش وارد موضوعات میشه که این واسه اینه ک بهترین بهترینها در کمترین زمان در دسترس شما عزیزان قرار بگیره اگر علاقمند به مطالب شدید میتونید با مراجعه به آرشیو ماهانه همه مطالب رو بخونید. در مورد پیوند ها که خیلی خیلی این موضوع تکرار شده و به دوستان گفتم دو شرط واسه تبادل لینک با شما عزیزان با من لازمه اول اینکه وبلاگتون مورد تایید سلیقه بنده باشه و ازش خوشم بیاد دوم اینکه پیوند وبلاگ با اسم لاتین (ILife) و در صفحه اول وبلاگ یا  سایتتون نمایش داده بشه و من هیچ تمایلی ب تبادل لینک هوشمند ندارم. بنده دارای دو کانال در تلگرام هستم میتونید با عضو شدن در اونها از مطالب ارسالی بهرمند بشید که یکیش فقط واسه عکسه (PIC4LIFE) که در این لینک میتونید عضو شید و اونیکی هم مطالب متفرقه (Green Feel) است که در این لینک میتونید عضو شید


درآمد زایی از اینترنت:
من با چند سال تحقیق در مورد درآمد زایی کم دردسر از فضای مجازی تمام "مطالب ، لینک و سایت" های واقعی و مفید رو در اینجا قرار میدم میتونید با ثبت نام سریعا اقدام به درآمد زایی کنید... و اینو بدونید در هر مورد من بهترین هارو پیشنهاد میدم که با کلی تحقیق بدستشون آوردم پس شما وقت خودتونو واسه پیدا کردن بهتر از این سایتها تلف نکنید وقت خودتونو واسه یادگیری و استفاده بهینه از این سایت ها کنید... (توضیحات بیشتر در خود سایت)

1. پیشنهاد اولم سایت "فایل سل" ه که میتونید "فروشگاه اینترنتی رایگان" خودتونو در اینجا با کمترین هزینه بسازید... از این لینک میتونید اقدام ب ثبتنام کنید و از این لینک هم میتونید سایت منو با اسم "آسل" ببینید ک تازه راه اندازی شده.

2. پیشنهاد بعدی سایت بینظیر "ایران تایپیست" هستش که با کد تخفیف سه درصد من میتونید شروع ب کار کنید! برای مراحل ثبتنام از این لینک وارد سایت بشید و از کد تخفیف (68903) استفاده کنید.

آخرین پیشنهاد!... این پیشنهاد همیشه "آخرین پیشنهاد"م میمونه همونطور ک فهمیدید این سایتهایی که گفتم بیشتر از اینکه بهترین باشن انتخاب و سلیقه من هستن و میخوام باهاشون کار کنم و هر وقت دست ازشون کشیدم از اینجا هم پاک میشن پس در مورد این پیشنهاد (تا اخر با دقت خوندم) باید بگم شما باید پس از سختی فراوان ک شاید ب درامد برسید در آخر هم درآمدتون با "یک اشتباه" تموم میشه ولی سایت های بالا همه "ایرانی و قانونی و هدفمند" هستند میتونید این آخرین پیشنهاد که بصورت کتاب (کسب درامد در هفت روز نوشته مونا افشار) هستش ک میتونید در این لینک دانلود کنید.